28 maja 2012

człowiek czytany ze szczęki, yo

hey wszystkim.

doszłam do wniosku, że warto o tym wspomnieć na tym moim blogu. interesuję się behawioryzmem, więc dużo przyglądam się ludziom. dzięki temu dostrzegłam kilka podobieństw między osobami o określonym wyglądzie i charakterze. dzisiaj przedstawię wam moje spostrzeżenia na temat osób z wąskimi ustami. oto foto 7-miu takowych:


niestety charakter nie jest dobrze widoczny na zdjęciach, ale chyba wszyscy wiemy jak wyglądają takie usta w rzeczywistości. możecie mi zarzucić, że ludzi nie ocenia się po wyglądzie, jednak myślę, że można dokonać ciekawych selekcji.

przejdźmy do rzeczy. 

często takie usta mają informatycy i niskie kobiety.
osoba z takimi ustami początkowo może wydać nam się nieśmiała i poukładana. z poczuciem humoru, możesz się z nią dogadać, jeżeli uzna cię za bratnią duszę. przy bliższym poznaniu  można zauważyć, ze wcale taka nieśmiała nie jest. można wręcz powiedzieć, że jest pyskata i łatwo się irytuje, szczególnie, gdy w parze z takimi ustami idzie perkaty nosek i zęby, zwłaszcza dolne, są lekko skrzywione do środka jamy ustnej. nie wiem jak to ;skrzywienie; opisać, ale kto inteligentny ten skuma. 

to by było na tyle. wiadomo - mogę się mylić, bo zdarzają się takie egzemplarze, z którymi w parze ten opis nie idzie. dlatego przy okazji chciałabym sprawdzić trafności moich spostrzeżeń, więc piszcie w komentarzach, ile, na ile osób z wąskimi ustami, są takie jak w opisie charakteru.

7 komentarzy:

 1. Bardzo trafne uwagi. Najbardziej do gustu przypadł mi artykuł o Bogu. :3 racja.

  OdpowiedzUsuń
 2. cieekawie piszesz ;)
  podoba mi się ^^

  ewaa-farnaa-ef.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawie piszesz ;D
  Super wygląd bloga jak i on sam.
  Zapraszam do siebie: http://mydays1998.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. No bardzo ciekawe :D
  i to że takie usta miewają ludzie niscy i informatycy, u mnie się zgadza, mój informatyk ma takie cieńkie. :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Hah, naprawdę się zgadza. Osoby o wąskich ustach naprawdę szybko się irytują.
  othermentality.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń